SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 TDI 2003
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
81021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 TDI 74 kW,viti prodhimit 2003, 5 dyer vetura është me dogan,sa i përket gjendjes teknike vetura është në gjendje te rregullt teknike.
Numeri kontaktues 049 543 598
Informata rreth publikuesit
Golf
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »