SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9TDi 2002
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
81022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 TDI,

- viti i prodhimit 03.07.2002,
- ngjyre e kaltert metalike,
- i rexhistruar deri dhjetor 2015,
- klime, aibeka, abs,
- dritata ksenon,
- 76 kw,
- guma te reja,
- ne gjendje perfekte.
Numri kontaktues 049 543 598
Informata rreth publikuesit
Golf
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »