SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9TDI 2004
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
81023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
Golf 4
1.9 dissel
Klimatrinik
4 dyer
Centrall
Ora te kromit
Fellne
Abs
Esp
I iportuar nga gjermania
Doganen e pagune
Numri kontaktues 049 556 148
Informata rreth publikuesit
Golf
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »