SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2.0TDI 2004
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,550
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
81024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 4 TDI SPECIAL ME DY TE KUQE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA ,DOGANEN E KA TE PAGUNE
NUMRI KONTAKUTES 044 531 769
Informata rreth publikuesit
Golf
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »