SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi t2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1995
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
81039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi T2 ne gjendje shum të mir mororri 1.7 disel sigurim deri me 25 Gusht 2015 per persona serioz mund te bejm zbritje .
Informata rreth publikuesit
Edison
Lipjan
Gadime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »