SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes benz c 200
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '15
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
81047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mereceds benz c 200 motorri 2.2 mercedesi osht ne gjendje shum te mir te giitha serviset e kryera, ka- ABS ,-KLIM FUKSIONALE,-SHIBER,= CENTRALL,- 4 GOMA TE REJA REGJISTRIM KA DERI MUJAIN 8 -2015 PER ME SHUM INFO -THIRRNI 044-197=087
049-197-087
Informata rreth publikuesit
Osmon
Vushtrri
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »