SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2000 Audi A4
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
81052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nr kontaktues 044 607 241
Motorri 1.9 TDI
Informata rreth publikuesit
Audi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »