SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 diesel automatik-92
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
ID e produktit :
81054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi 250 diesel automatik -92
Ka abs dyert dhe dritaret ika elektronik shiber
Timon hidraulik
Regjistrim ka der me 12.11.2015
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Gjilan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »