SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a8 4.2
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
81055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a8 2012 ne gjendje te mir camera ne te gjita pozicjonet
Informata rreth publikuesit
Agim
Dardanë
045352356
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »