SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi TT s-line kabriolet - 00
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
Lloji :
Audi TT
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
81068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi tt rs sline
regjistrim deri mujin e 11- 2016 dritaret me rrym ne gjendje shum te mir
abs esp klimatronik dy zonale ulset likur ulset me nxemje ksenon alufellne 18
Informata rreth publikuesit
arti
Ferizaj
044210939
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »