SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
414,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
81125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura esht ne gjendje shum te rregull esht i regjistrun
Kqyrim hekim najsen
049121286
Informata rreth publikuesit
Behar
Varberg, Sweden
Varberg, Sweden [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »