SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mondial
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
81127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mondial 150cc viti i prodhimit 2008 ne gjendje te rregullt vetem frenin e mramt duhet me ja rregullu per ma shum kontaktoni ne nr e telefonit 045 419 806 049 779 181 ose permes viberit +37745419806 Cmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Shpejtim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »