SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV 1.9 TDI ( 3 të kuqe )
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
81133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi me 3 te kuqe full qipppp 196 ps ne gjendje shum te mir regjistrim deri ne mujin e 7 rks music te mir DVD

numri kontaktues
049-101-301
044-401-301
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Coulommiers, Ile-De-France, France
049 88 22 50
Coulommiers, Ile-De-France, France [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »