SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530d
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
81138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 3.0 dizel 2002 , i regjistruar ne rks deri ne tetor 2015 , gumat i ka te veres R18 Automatik tiptronik , navigacion , karrikat me nxemje , likur , senzor parkim para dhe mrapa , timon multifunksional,perde elektrike,vebasto,tv,tempomat,magazin 6cd,servisin e ka t kryer,vaj me t gjitha filterat,vaj t menjaqit me filtera, kerri osht full extra n gjendje perfekte.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
FLutrra
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »