SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
81148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura asht ne gjendje te mir punon mir e ka mutorrin e for regjistrimi i ka skadu me 15.04.2015 kom ble vetur tjeter kta deshta me hek 049745158
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »