SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3 1.8t
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
81237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a3 1.8T s-line indoor ne gjendje te mir teknike per info te tjera mbi veturen me kontoni
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »