SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto.
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
81244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat punto viti 2004
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
044181617
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »