SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw jetta tuning ,ne gjendje shum te mir teknike, shum i ru
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
ID e produktit :
81254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw jetta tuning ,ne gjendje shum te mir teknike, shum i rujtun i punum extra per merakli , viti prodhimit 1990, regjistrim deri ne mujin e 10-2015, te interesuarit te kontakojn ne numrin e tel 045-335-107
Informata rreth publikuesit
beraatt-
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »