SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha DT
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
ID e produktit :
81267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motor cross yamaha DT 125cc ne gjende te rregullt per me shum info thirni ntel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
045529055
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »