SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
81318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150PS

OSHT MODEL I VEQANT

VITI I PRODHIMIT 2006

VETURA KA REGJISTRIM 1 VIT...

-EXTRA POSEDON

-SPORT EDITION - ( 6 SHPEJTSI )
-KLIMA FUNKSIONALE
-KOMANDA NE TIMON
-BUTONIN SPORT +30 PS
-ALARM E CENTRALL
-SERVO TIMONIN
-ABS , ESP
-XHAMA ME RRYME
-SENSOR SHIU
-KARRIKAT GJYSEM LEKUR SPORT
-XHAMA TE ZI FABRIKISHT
-DRITA PER MJEGULL
-BORD COMPUTER
-TV DISPLAY
-DY QELSA NGA FABRIKA
-GUMA TE REJA TE DIMERIT M+S
-ALUMIN FELLGA ORIGJINALE PER OPEL ME VLER 400E
-LIBER TE SERVISIT KOMPLET

INFO NE : 044 227-045 , 049 227-045

SI DHE NE VIBER +377 44 227-045

NDRRIM I MUNDESHEM
Informata rreth publikuesit
Bardh
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »