SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 4.2 1986
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Lloji :
Mercedes 420
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
193,064
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
1986
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
81321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedesin SE 4.2 benzin viti 1986
ka doganen te paguar
i sapo regjistruar
me abs,klim dhe airbag
esht shum u ruajtur ashtu si ne foto
044-915-791
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »