SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Scania-Mercedes-Man
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
ID e produktit :
81343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Scania R420 2008 4aks km kaluara 300,000 Qmimi 55,000 mij euro
Scania R420 2007 4aks km te kaluara 200,000 Qmimi 55,000 mij euro
Scania p380 2006 4aks km kaluara 260000 Qmimi 50,000 mij euro
Scania R470 2006 Km kalura 750000 mij Qmimi 20,000 mij euro

Mercedes acsor 2008 Km te kaluara 165000 mij Qmimi 35,000 mij Euro
Man TGA 2006 4aks km te kalura 265000] Qmimi 45,000 mij euro
Per informata me te hollsishme kontakto
TEL :+33677414458
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044116674
Paris [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »