SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,896
Motori (kubik) :
1860.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
81507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen golf 5 ne gjendje te shkelqyer i doganuar dhe regjistruar qe 3 dit
Drita xenon
aulufelga goma te reja
karrika me nxemje etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Djali
Skënderaj
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »