SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2010 Mercedes Benz E-Class Coupe
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
81827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E-Class Coupe E200 CGI

Vetura eshte ne gjendje jashtezakonisht te mire. Ka liber te servsit. Te gjitha serviset i ka te kryera te Auto Mita ne Prishtine. Kabina eshte komplet me lekure. Vetura eshte e pajisur me 2 pale goma (te dimrit dhe te veres) - te dy palet Pirelli. Ka sigurim dhe regjistrim deri ne prill te vitit 2016. Ka gjithashtu sigurim per Europe deri ne fund te muajit korrik. Prej 2013 vetura eshte ngare vetem ne Gjermani.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »