SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen DS3
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
Citroen Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Cruise Control
ID e produktit :
81860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen DS3, 2012, 1.4 benzin, 60000 te kalume, rks i regjistrum.
Edhe ndrim i mundshem me Nissan Qashqai ose Nissan Juke, ose SUV te ngjajshem
Informata rreth publikuesit
linda
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »