SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Reno Megane
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
81871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno megane
1.9 Cdi 2001
Cmimi 2300 i diskutueshem
Klim
ABS
Veturen e kam vetur personale nuk jam tregtar , vetura ka hargjume minimale
044 900 886
Ardi
Informata rreth publikuesit
Tani
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »