SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Automjet Per Transport -(3500Euro Me regjistrim)
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
Lloji :
Ford Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
12
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
81874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes FORD 190 DC 2.5 Dizell DUPELLKABIN - Viti i Prodhimit (1998) Punon Shum mir ne gjendje shum te mir pune Ngjyre Te Bardhë 1Vit Regjistrim (rks) kontaktoni ne nr.044 181-352 Ju Mirpresum Faleminderit
Informata rreth publikuesit
ergon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »