SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.0, 12v
Çmimi :
€2,050.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
81878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa, 1.0, 12v, viti i prodhimit 2000, i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt, te gjitha serviset e kryera. Regjistrim deri ne mars 2016, ka 4 goma te reja, dritaret elektronike, shpenzimet minimale.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
044-251-377
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »