SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Scudo
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
Lloji :
Fiat Scudo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
81898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes automjetin fiat scudo ne gjendje te rregullt. Regjistrim edhe 10 muaj. Cmimi 3000 euro ose ndrrim i mundshem me veture. Kontakt : 045 545 209
Informata rreth publikuesit
shkelqim
Gjakovë
045545209
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »