SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Altima
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
ID e produktit :
81904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nisan altima 2.5 benzin i ardhur nga usa i doganuar dhe i regjistruar ne kosov vetura eshte ne Gjendje Te rregullt qmimi me marrveshje Boj edhe ndrrim me vetura te tjera
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Chendrim
Wilkes-Barre, Pennsylvania
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »