SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Virago 535 Cooper (nderim me scuter)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
81927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha Virago 535 viti 1998 400 cc
Ndrrim me scuter
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beri
Prishtinë
044 133 132
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »