SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo V40 2.0 T Super Vetur
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
81963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Volvo V40 2.0 T me 160 Ps Kombi eshte ne gjendje shum te mir sa i perket Motorit Marshit eshte ne nje gjendje shum shum te mir .
Vetura ka momentalisht 206000 km dhe eshte ende ne vozitje d.m.th qe kilometrat behen edhe me shum.Viti i prodhimit eshte 1999 km jam te garantuara i posedon gjitha dokumetacionin si librin e servisit si dhe seeviset jan te bera rregullisht.

Extea:

Tempomat
Nxemje te ulseve
Klima ne Funksion
Alufelge me Goma te reja te Veres
Dritaret para dhe mbrapa i ka elektronic
Gjysme Lekure
Bordkumpjuter
Turbo me 160 Ps
Dritaret mbrapa te nxiera


Vetura gjendet momentalish ne zvicerr por vetura arrin ne muajin Korrik ne Kosov.
Per me shum mund te na kontaktoni ne nr te telefonit.
0041798585924.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodra
Saint Gallen
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »