SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
81966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pasat 2
motorri 1.6 turbo disel intercoler
ngjyra e zez esht i ruajtur siq po shihet ne foto
rexhistrim 1 vit deri me daten 08.04.2016
per me shum kontaktoni ne nr 045 517 082
ose ne facebook.... www.facebook.com/visooka 
Informata rreth publikuesit
desi_d
rruga besiana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »