SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dodge Durango
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
Lloji :
Dodge Durango
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
4.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dodge Durango,
Ne gjendje prefekte.

Kilometrat 110 000 km
Full option
7 ulse,
Shpenzimet: 12.4 L 100km rrug hapur
Benzin por mund te kthehet ne plin.
Doni ta shini ne jutube:

www.youtube.com/watch?v=8BjiVh8iaYI 
ose
www.youtube.com/watch?v=Y4pkM10Pw9s 

Kontakto në pronarin ne viber: +31686437068

044185629 Tafa
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
049221111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »