SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.5 TDI -04 Me siguracion 1 vjeqar
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.5 TDI
Marshi:Manual
Electronic: Dritaret dhe hapja me remote
Klimatizim
ABS,radio CD, Bagazh te gjer etj
Me kontrolla te rregullat vjetore
Mund te kontaktoni edhe ne nr shqiptar
Letrat e bera tani, me 03.02.20115
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe gati per cdo prov
ne viber: +31686437068 (Fati)
Nr: 0682772822 Niku

Edhe ndoj makin pa dogan mund ta konsiderojm per ndrim dhe vlersim
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
049221111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »