SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Full Kros Yamaha YZ125
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
82040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorri eshte ngjendje shum te rregullt,arsyja pse pe shes osht qe shpin e kom ne qytet edhe spo kom perparsi shum mi gra neper rrug,dokumenta ka,me motorr vjen edhe helmeta e krosit,po ashtu edhe 1 protektor,motorri ska pik defekti servisin e ka te krym rrotat e reja zingjirt e ri,pistonin e ka tre,,dmth veq ka mi qit benzin edhe ka me ec,per ma shum informata muni me kontaktu ne facebook
Fati Rushiti ose ne numer personal 044 412 096
Informata rreth publikuesit
Fati
Prishtinë
Dragodan,Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »