SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 3.0 d full pajisje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 3.0 dizel 2005 posedon regjistrim deri ne korrik liber servisi goma te reja automatik tiptronik Lekur karrika me nxemje tempomat timon multifunksional karrika me memorje klim 2 zonale navigacion dvd tv shiber senzor para dhe prapa perde xenon bi xenon drita te mjegulles
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
044 261 312
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »