SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes 190 diesel me hargjime shum te vogla asht shum i mi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '15
ID e produktit :
82056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 190 diesel me hargjime shum te vogla asht shum i mir shum i shterngum i rujshum ntona ont regjistrim deri me 29.08.2015 per me shum informata mundeni te thirrni ne telefonin tim +37744424826.
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Gjilan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »