SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes C class 220 CDI
Çmimi :
€3,050.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
82065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes C class 220 CDI Elegance
Makina posedon fellne 17inch, radio cd, klimatronik, dritare elektrike,drita te mjegulles,tempomat,esp,abs, centrall/alarm, dy çelsa, pasi qe eshte diesel shpenzimet i ka shume te vogla 4.3 l ne autostrade dhe 7l/100km ne qytet. Makina eshte timon anglez dhe si e tille eshte e pa doganuar. Eshte ne gjendje te shkelqyre si nga mbrenda ashtu je jasht, i ka vetem 160 mij kilometra te kaluara te garantuara. Teleoni 044-344-403 apo 049-344-403
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
044344403
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »