SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gurthyesja është markës GIPO- Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
1
Viti :
2010
ID e produktit :
82080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gurthyesi eshte marka GIPO me kapacitet shum tmadh ne gjendje shum te mir nuk ka punuar ne KOSOV
Pesha mbi 70 tona, 150 m3 per ore
Punojm me te sipas marveshjes ose ka mundsi edhe shitje!
Informata rreth publikuesit
Drinor
Burim
+37745602875
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »