SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Corvette Z06 2015
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
6.20
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet Corvette Z06/Z07 ultimate performance package 2015

660 PS

0-100kmh =3 Seconds


Nr i telefonit
044-999-377
dhe
Viber : +14693631778
Informata rreth publikuesit
riad
Ferizaj
044999377
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »