SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten bager Liebherr 914R dhe kamion iveco 330-30
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
330.00
Viti :
1995
Ekstra :
Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Agim
Dardanë
045352356
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »