SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 diesel 2.0 viti i prodhimit 2004 ne gjendje te mire teknike.

Regjistrim deri ne shkurt 2016.
Klima tronik
Panoramë
Xhamat color nga fabrika
Esp
Dritare me rrymë
Air bag
Abs
Central me tele dirigjues.
Bëj nderrim edhe me ndonje veturë tjeter.
Informata rreth publikuesit
a
Vushtrri
045504772
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »