SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW Compact
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
Lloji :
BMW 316
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VETUREN

BMW Compact 316i

VITI 12.04.2000

KLIM

ESP

ABS

SERVO

AIRBAG

BENZIN

NGJYRA: E ZEZ - E HIRIT

MUZIK (subofer + perforcuese) 1600W

GJAMA ME RRYM

PASQYRE ME RRYM

OSHT SHUM U RUJT

DRITA EXTRA ME TELEKOMAND

OSHT SHUM E SHTRENGUNE

HIPOTEK NUK OSHT

REGJISTRIM DERI: 04 - 03 - 2016

NDRRIMI I MUNDESHEM.........TEL: 045 512 571
Informata rreth publikuesit
Suad
Gjilan
045-512-571
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »