SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E320 CDI 2001
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
3222.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Benz E320 CDI i 2001 automatik Full opsion.
Tavan Xhami.
Cmimi 3.600 Euro

Nr Tel: +355688410962
WahtsAPP: +355688410962
Informata rreth publikuesit
Esmer
Miami Beach, Florida
Miami Beach, Florida [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »