SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
200,000
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
82229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 Tdi Rks KlimServis te kryerDritare me rrym 1997
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni BESNIKU
Fushë Kosovë
044238530
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »