SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 (oldtimer) 1983
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1983
ID e produktit :
82266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi 80 (oldtimer) 1983,,,,1.6 diesel , ne gjendje te rregullt,
rexhistrimi i skaduar, nuk ka denim sepse e kam clajmruar.....
Nr kontaktues: 044 640 884
Informata rreth publikuesit
driton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »