SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Camry 2.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Toyota Camry
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
108,000
Motori (kubik) :
2400.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
82271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toytota Camry 2.4 Benzin viti i prodhimit 2003,i regjistruar dhe ne gjendje shume te mire vetem 108000km te kaluara ,fshesat e xhamave automatike me sensor te shiut,drita automatike,drita te mjegulles perpara dhe mbrapa,ABS.Airbag perpara dhe anash ne karrika ,nxemje ne karriga,radio me cd , xhama me pulla ,klim automatike, rregullmi i pasqyreve ne menyre automatike ,ka 159kuajfuqi
Informata rreth publikuesit
Premton
Prishtinë
044500456
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »