SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane Classic 2.0 AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111,966
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
82305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT MEGANE 2.0 Benzin AUTOMATIK Viti: 1999 te kaluara: 110.000 Te garantuara ka KLIM A.C .... Ka Mundesi nderrimi 049 400 093 ose 044 398 545 GARANTOJ per gjithqka rreth vetures
Informata rreth publikuesit
Shefqet
Oslo, Norway
Oslo, Norway [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »