SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T2 diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '15
Lloji :
VW SCIROCCO
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
82357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW T2 Diesel
Viti 1988
1.6 Diesel
Transporter plus udhetar 5 persona
Eshte ne gjendje te mire
Bej edhe ndrime me vetura
Per me shum info:044116756
Informata rreth publikuesit
Abi
Prishtinë
Kline [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »